Hostelis

Mėgaukitės rytiniu pasiplaukiojimu mūsų baseine nemokamai! Klaipėdos miesto širdyje vasaros sezonu Jūs rasite „Aismarės“ hostelį – tai geriausia vieta likti, jeigu ieškote apgyvendinimo už Jums priimtiną kainą. Jaukioje kaimynystėje, gausu nuostabių kavinių, restoranų, barų, klubų bei kitų atrakcijų. Daugumą miesto objektų galite pasiekti pėsčiomis, o jeigu prireiks viešojo transporto – autobusų stotelė yra tik už 5 min. kelio. Mes siūlome kambarį pastato cokoliniame aukšte su atskiru įėjimu/išėjimu. Jame rasite dvi viengules lovas, dvi dvigules lovas ir sofą – lovą. WC ir dušas yra pirties patalpose, tame pačiame aukšte. Išaušus rytui galėsite paplaukioti mūsų baseine, esančiu šalia Jūsų kambario. Ir šis malonumas Jums nieko nekainuos!!! Kol svečiuositės, galėsite paskanauti kavinės „Aismarės“ patiekalais ar atsigaivinti gaiviais gėrimais. Hostelio

  • kaina: trims asmenims – 45 Eur*,
  • keturiems asmenims – 60 Eur*,
  • papildomos lovos kaina – 12 Eur*.
(*Kambarių kainos pateiktos be pusryčių. Pusryčiai patiekiami pagal pageidavimą mūsų kavinėje (5,00 Eur/asm.)).
1
Visos paslaugų kainos nurodytos su PVM.
2
Įsiregistravimas svečių namuose nuo 14:00 val., išsiregistravimas iš kambario iki 12:00 val.
3
Galite atvykti ar išvykti ir Jums patogiu metu, tačiau būtinas išankstinis suderinimas su svečių namų administracija (tel. +370 46 420 195; +370 617 77399; el.p. info@aismares.lt).
4
Vaikui nakvynė iki 7 metų gyvenant kartu su tėvais tame pačiame kambaryje be papildomos lovos – nemokamai. Jei Jums reikės kambaryje papildomos lovos – apie tai informuokite svečių namų administraciją iš anksto (tel. +370 46 420 195; +370 617 77399; el.p. info@aismares.lt).
5
Augintiniai svečių namuose „Aismarės“ neleidžiami.

REZERVUOKITE DABAR

ATVYKIMO DATA
IŠVYKIMO DATA
VARDAS, PAVARDĖ
KONTAKTINIS TELEFONAS
EL. PAŠTAS
JŪSŲ ŽINUTĖ
Hotel & Restaurant AismaresTilzes g. 9, LT - 91251 Klaipeda